W ramach świadczonych przez naszą firmę usług wykonujemy także domy z drewna. Ekologiczne i zapewniające wysoki komfort mieszkaniowy stanowią doskonałą alternatywę dla budownictwa murowanego. Długoletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają nam wykonywać obiekty mieszkalne wyróżniające się najwyższym standardem.

Wszystkie domy z bali przygotowywane są zgodnie z obowiązującą technologią budowlaną, co gwarantuje ich trwałość oraz doskonałe parametry. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbamy o to, by czas realizacji był możliwie jak najkrótszy. Domy z drewna wykonujemy na terenie Łodzi oraz okolic. Na życzenie Inwestora możemy się jednak podjąć realizacji na terenie całego kraju.

Gwarantujemy terminowość, rzetelność oraz najwyższy standard wykonania.  

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, konstrukcji stalowych, tynków maszynowych.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowe wykonanie prac, indywidualne konsultacje oraz rabaty dla stałych klientów.

budownictwo-main

Usługi budowlane

Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych łącznie z realizacją nietypowych zleceń. W ofercie m.in. tynki, pokrycia dachowe, instalacje wod-kan, cieplne, gazowe.

instalacje-elektryczne-main

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne z projektów własnych oraz powierzonych. Rozdzielnie średniego i niskiego napięcia, panele solarne, przyłącza, systemy odgromowe i inne.

tynki-maszynowe-main

Tynki maszynowe

Tynki z agregatu - najpopularniejsza metoda wykańczania ścian i sufitów. Daje przewidywalny efekt na wszystkich powierzchniach. Szybka i tania w realizacji.