Konstrukcje murowane to sposób na wybudowanie trwałych obiektów przemysłowych, magazynowych oraz produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii budowlanych oraz wysokiej jakości materiałów są one niezwykle funkcjonalne. Jednocześnie projektując hale murowane dbamy o to, by dostosować ich parametry do indywidualnych wymagań inwestora. Szczegółowo wykonany projekt oraz zastosowanie dokładnych obliczeń i symulacji pozwala nam budować obiekty stanowiące doskonałe połączenie ekonomii i funkcjonalności.

Hale murowane wykonujemy głównie na terenie województwa łódzkiego, na życzenie klienta projekt jednak możemy zrealizować na terenie całego kraju. Gwarantujemy, że wybudowane przez nas konstrukcje to gwarancja najwyższego standardu wykonania i satysfakcji ze zrealizowanej usługi.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, konstrukcji stalowych, tynków maszynowych.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowe wykonanie prac, indywidualne konsultacje oraz rabaty dla stałych klientów.

budownictwo-main

Usługi budowlane

Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych łącznie z realizacją nietypowych zleceń. W ofercie m.in. tynki, pokrycia dachowe, instalacje wod-kan, cieplne, gazowe.

instalacje-elektryczne-main

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne z projektów własnych oraz powierzonych. Rozdzielnie średniego i niskiego napięcia, panele solarne, przyłącza, systemy odgromowe i inne.

tynki-maszynowe-main

Tynki maszynowe

Tynki z agregatu - najpopularniejsza metoda wykańczania ścian i sufitów. Daje przewidywalny efekt na wszystkich powierzchniach. Szybka i tania w realizacji.