Tynki maszynowe to sposób na szybkie i dobre wykończenie domu. Tynki maszynowe z gotowych mieszanek to w tej chwili najpopularniejsza metoda wykańczania ścian i sufitów. Nic dziwnego, bo tak przeprowadzone tynkowanie zdejmuje inwestorowi z głowy wiele kłopotów. Nie trzeba wydzielać stanowiska dla betoniarki, miejsca składowania piasku, przygotowywania wapna, a tynkowanie przebiega szybko. Fabrycznie przygotowane tynki maszynowe w workach to produkt o jednakowych właściwościach we wszystkich opakowaniach, właśnie dlatego zapewniają przewidywalny efekt. Przygotowywane przez nas tynki maszynowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem - dokładamy bowiem wszelkich starań, by tynki oddawać zawsze w doskonałym stanie. Jeśli interesują Państwa najwyższej jakości tynki maszynowe zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, iż wykonywane przez nas tynki spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Tynkowanie, czy warto ?

W naszej firmie tynkowanie zawsze wykonujemy z doskonałą dbałością o szczegóły - właśnie dlatego zaufało nam wielu klientów nie tylko z Łodzi, ale również innych rejonów Polski. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są prawidłowo wykonane tynki maszynowe, a nasi klienci moga być spokojni o to, że wszystkie tynki zostaną oddane w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że Państwa również zainteresują przygotowywane przez nas tynki. Tynki maszynowe można układać tam, gdzie jest zapewnione stałe podłączenie agregatu do wody o ciśnieniu powyżej 2 at oraz do energii elektrycznej za pomocą gniazda prądowego pięciobolcowego (tak zwana siła) z zabezpieczeniem co najmniej 25 A. Tynki które kładziemy w województwie łódzkim odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Zachęcamy Państwa do współpracy.

Tynki maszynowe

Dlaczego warto wybrać nasze tynki maszynowe oferowane w regionie łódzkim?

Jakość

Wykorzystanie gotowych mieszanek gwarantuje takie same właściwości tynków na wszystkich powierzchniach ścian i sufitów. W przypadku tynków z betoniarki każda partia może być inna.

Szybkość

Brygada tynkarska z agregatem wykonuje tynki trzy-cztery razy szybciej niż taka sama ekipa z betoniarką. Ta pierwsza otynkuje średni dom w dwa tygodnie, druga – w dwa miesiące.

Koszt

Gotowe mieszanki są o co najmniej 5 zł/m2 droższe od materiału na tynki kręcone w betoniarce. Jednak robocizna jest o 5-8 zł tańsza. Łatwiej też znaleźć doświadczoną ekipę.

Trzy-, czteroosobowa brygada z agregatem jednokomorowym w średniej wielkości domu (500-800 m2 ścian i sufitów) zrobi tynki w mniej więcej dwa tygodnie.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, konstrukcji stalowych, tynków maszynowych.
Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowe wykonanie prac, indywidualne konsultacje oraz rabaty dla stałych klientów.

budownictwo-main

Usługi budowlane

Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych łącznie z realizacją nietypowych zleceń. W ofercie m.in. tynki, pokrycia dachowe, instalacje wod-kan, cieplne, gazowe.

konstrukcje-stalowe-main

Konstrukcje stalowe

Projektujemy i budujemy wielkopowierzchniowe konstrukcje stalowe z użyciem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, np. hale, magazyny, wiaty, centra handlowe.

instalacje-elektryczne-main

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne z projektów własnych oraz powierzonych. Rozdzielnie średniego i niskiego napięcia, panele solarne, przyłącza, systemy odgromowe i inne.